21-27 Mayıs 2018 Boğa Burcu

21-27 Mayıs 2018 Boğa Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği bu önemli haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara başlayalım :

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren Güneş 2.evinizde ilerleyecek bir ay boyunca. Dolayısıyla para ile ilgili konular artıyor. Ay aslan burcunda, yani 4.evinizde. Ev, yuva, aile hayatınıza dair bir şeylerle meşgulsünüz. Ay’ın gün boyu boşlukta olduğunu da önemle belirtmek isterim. Yeni girişimlerde bulunmayın, çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen neticeler alınamaz.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda, 5.evinizde. Aşk, flört, yüzünüzü güldürecek bir şeyler demek bu 🙂 Öğle öncesi saatlerde Ay-Venüs altmışlığı da var. Girişimler için kullanılabilir. Anladınız siz 🙂 Çocuklarla ilgili de güzel gelişmeler söz konusu, onu da eklemiş olayım.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt açıda olduğundan iletişime dikkat. Biraz da belirsizlik içinde hissedebilirsiniz kendinizi. Böyle bir melankoli getirecek bu açı size. Öğleden sonra saatlerde ise Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve modunuz toparlanıyor. İlişkiler eviniz tetikleniyor, destekler var size 🙂 Bu saatler, her tür konu için kullanılabilir. Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta. Ay boşluktayken yeni girişimlerde bulunmuyoruz, evet, doğru ! 🙂

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda, 6.evinizde. İş, çalışma, günlük sorumluluklar öne çıkıyor. Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Ortalama 2-3 süreyle etki edecek, cesaret, girişim enerjisi, motivasyon getirecek bizlere. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay-Güneş üçgenini görüyoruz. 10.eviniz olumlu etki aldığından iş anlamında rahat akan saatler. Aile büyüklerine dair konularda da bu zaman diliminde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açıları yapıyor. Huzursuz ya da keyifsiz hissetmeniz mümkün. Yaşça olgun kişilerle iletişimler de problemli olabilir.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor bugün. Jüpiter-Neptün üçgeni kesinleşiyor ayrıca. Yaklaşık bir ay sürecek, çok kıymetli bir etki bu. Her bir burç için etkilerini yazacağım, sitemden takip edebilirsiniz.

Ayrıca bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Otorite konumunda kişilerle görüşmek, güçlü destekler almak açısından işinize yarayacak bir açı. Özellikle eğitim, yurt dışı bağlantılı konular ve geleceğe dair planlarda.

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak bugün. O yüzden bir şeylerde belirsizlik olabilir bu zaman diliminde. Ayrıca Venüs-Satürn karesinin bugün kesinleşiyor. Ay’ın açıları da uyumsuz olduğundan, Cumartesi’ye dikkat şeklinde özetleyeyim. Agresyon görünüyor. Kimselere uymayın, olur mu? Kim ne yaparsa kendine yapar. Siz yolunuza bakın.

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün, 7.evinizde. İlişkileriniz odak noktanız. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığını görüyoruz. Venüs yengeçte, yani 3.evinizde olduğundan, iletişimde şanslı etkiler getiriyor. Ayrıca günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor. Yani Pazar, nefis görünüyor 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!