21-27 Mayıs 2018 Balık Burcu

21-27 Mayıs 2018 Balık Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

(Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği bu önemli  haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim, hadi !

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren önümüzdeki bir ay boyunca Güneş 4.evinizde bulunacak. Bu süreçte iletişiminiz artacak, kardeşlerle, akrabalarla ilgili konular öne çıkacak.

Bugün Ay gün boyu boşlukta, bu nedenle rahat ilerleyemeyeceğimiz bir gün. Eldeki işleri tamamlayalım. Ayrıca yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmak önemli. Çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen sonuçlar elde edilemez.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda. 7.eviniz aktifleşiyor. İlişkiler odağınız haline geliyor.  Öğle öncesi saatlerde Ay-Venüs altmışlığı var, evliliğiniz, ilişkiniz adına son derece güzel bir açı.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt konumda yer alıyor. İlişkilerden yana kalp kırıklıkları yaratabilecek etkiler var bu kez. Ancak öğleden sonra saatlerde Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve durumlar toparlanıyor, dargınlıklar geride kalıyor 🙂 Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta olacak. Önemli işleriniz için bu saate kalmamanız önemli !

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda yer alacak, yani 8.evinizde. Paraya dair konular oluşabilir. Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Cesaret, atılım, motivasyon anlamlarına geliyor. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni oluşuyor. Aileden yana şanslı etkiler getiriyor. Akşam ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açılar yapıyor. Hedefleriniz konusunda kararmsarlaşmanız olası. Size önce siz inanacaksınız. Siz inanıyorsanız, gerisini zaten boşverin ! İnsanların sözlerini bu kadar önemsemeyin, bu kadar etkilenmeyin. Sizi ancak siz izin verirseniz üzebilirler çünkü.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerliyor bugün de. Odağınız parasal konular. Jüpiter-Neptün üçgeni etkinleşiyor ayrıca bugün. Etkisi, yaklaşık bir ay sürecek, çok önemli bir açı bu. Her bir burç için etkilerini detaylıca yazacağım, takip edebilirsiniz sitemden 🙂

Bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Dost destekleri, arkadaşlardan gelecek motivasyonlar, olumlu enerjiler görünüyor 🙂 İdealleriniz, planlarınızla ilgili güç topluyorsunuz.

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. Bir şey yapmak istemeyeceğiz, dinlenmeyi seçeceğiz mümkün olduğunca. Enerjiler dağınık çünkü. İçimizden gelmeyecek bir şeyler. Venüs-Satürn karesi bugün kesinleşiyor. Diğer yandan Ay da uyumsuz açılar alıyor. Parasal sorunlarla meşgul zihniniz. Olumsuzu görmeye meyillsiniz bugün. Öyleyse bugünü de böyle geçirin. Modunuzu değiştirmeye zorlamayın kendinizi. Çünkü o zaman sahici olmaz, ruhunuza tesir etmez. Mutsuz musunuz bugün ? Keyfiniz mi yok? Tamam, yoksa yok. bugün böyle. Ama sürdürmeyin bunu, işin ayarı orada işte! Zaten sürdüremeyeceksiniz, pazar oldukça güzel etkiler barındırıyor 🙂 Bu kara bulutlar dağılacak, merak etmeyin 🙂

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün. Enerjiniz yüksek, iyimsersiniz 🙂 Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı oldukça güzel etkiler getiriyor. Arkadaşlarla programlar yapabilirsiniz. Günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor. Yani Pazar, keyfinizi yerine getirecek, haftayı güzel kapatıyorsunuz 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!