21-27 Mayıs 2018 Aslan Burcu

21-27 Mayıs 2018 Aslan Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği bu önemli  haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim, hadi !

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren önümüzdeki bir aylık süreçte Güneş 11.evinizde bulunacak. Bu süreçte arkadaşlar, dostlar, gruplar, grup çalışmaları, dernekler, kulüpler, organizasyonlar, sosyal sorumluluk projeleri, idealleriniz, hedefleriniz çerçevesinde olacak ana gündeminiz.

Bugün Ay gün boyu boşlukta, bu nedenle ilerlemek çok kolay görünmüyor, Eldeki işleri tamamlamaya bakın. Ayrıca yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmanızı öneririm. Çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen sonuçlar elde edilemez.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda. 2.eviniz aktifleşiyor. Parasal konular öne çıkıyor. Öğle öncesi saatler Ay-Venüs altmışlığı var, iyi hissedeceğiniz bir zaman dilimi.

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt konumda yer alıyor. Paraya dair hayal kırıklıkları olası. Ancak öğleden sonra saatlerde Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve enerji olumluya dönüyor 🙂 İşte, kariyerde, aile büyüklerine dair konularda şanslı etkiler altındasınız. Devlet bağlantılı işler de bu saatlere denk getirebilir.Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta olacak. Önemli işleriniz için bu saate kalmayın derim. Ay boşluktayken yeni girişimlerde bulunmuyoruz, evet 🙂

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda olacak, yani 3.evinizde. Kardeşlerle, akrabalarla ilgili konular oluşabilir. Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Ortalama 2-3 boyunca etki edecek, cesaret, atılım enerjisi, motivasyon, kararlılık sağlayacak bizlere bu açı. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni oluşuyor. İlişkilerden yana şanslısınız. Her tür konu için değerlendirebileceğiniz saatlerdesiniz. Akşam ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açıları yapıyor. Günlük yorgunluklar nedeniyle ufak sağlık sorunları olası.

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerliyor bugün de. İletişim yoğun. Jüpiter-Neptün üçgeni etkinleşiyor ayrıca bugün. Etkisi, yaklaşık bir ay sürecek, çok önemli bir açı bu. Her bir burç için etkilerini detaylıca yazacağım, takip edebilirsiniz.

Bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. İş yaşamınıza, günlük halletmeniz gereken işlere şanslı etkiler getiriyor.

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. O yüzden bir şeyler havada kalıyormuş gibi hissedebilirsiniz, konsantre olmakta güçlük çekebilirsiniz. Ayrıca Venüs-Satürn karesi bugün netleşiyor. Ay uyumsuz açılar alıyor.Sağlık sorunlarınız olabilir bugün. Soayalleşmeye de zaten müsait olmadığını belirteyim.

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün. Odağınız aileniz, eviniz. Evde vakit geçirmeyi tercih edebileceğiniz, ev huzurnu seçeceğiniz bir moda sahipsiniz bugün. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı var. Son derece olumlu etkiler bunlar, sağlık konularını da toparlamış görünüyorsunuz 🙂 Günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor. Yani Pazar, oldukça şanslı, mevcut durumları iyileştirecek etkiler barındırıyor 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!