21-27 Mayıs 2018 Akrep Burcu

21-27 Mayıs 2018 Akrep Burcu yorumlarına hoşgeldiniz !

Haftanın genel astrolojik değerlendirmelerine buradan bakabilir, birçok önemli açının etkinleştiği bu önemli  haftanın çerçevesine dair bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi burcunuz için yorumlara geçelim, hadi !

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Bugünden itibaren önümüzdeki bir aylık süreçte Güneş 8.evinizde bulunacak. Bu süreçte paraya dair konular, alacaklar, ödemeler, krediler, ortaklaşa kazançlar çerçevesinde olacak ana gündeminiz.

Bugün Ay gün boyu boşlukta, bu nedenle rahat ilerleyemeyeceğimiz bir gün. Eldeki işleri tamamlamak ve yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmak önemli. Çünkü Ay boşluktayken başlanan işlerden istenen sonuçlar elde edilemez.

22 Mayıs 2018 Salı

Ay başak burcunda. 11.eviniz aktifleşiyor. Arkadaşlarla uyum artıyor, takım çalışmaları, birlikte hareket etmek keyif veriyor. Öğle öncesi saatlerde Ay-Venüs altmışlığı var ve olumlu gelişmeler getiriyor 🙂

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ay yine başak burcunda ve sabah saatlerinde Neptün ile karşıt konumda yer alıyor. İdeallerinize dair karamsar hissetmeniz, kendinizi hedeflerinizin uzağında görmeniz mümkün. Lütfen enerji alanınızı bozmayın, frekansını düşürmeyin 🙂 Zaten öğleden sonra Ay hem Jüpiter, hem Merkür ile uyumlu açıda ve negatifler dağlıyor 🙂 Bu arada 17.54’ten itibaren Ay boşlukta olacak. Önemli işleriniz için bu saate kalmayın, olur mu ?

4 Mayıs 2018 Perşembe

Sabah saat 09:52’den itibaren Ay terazi burcunda yer alacak, yani 12.evinizde. Ruhsal arınma, maneviyat, sezgisellik anlamına geliyor bu etki sizler için. Güneş-Mars üçgeni bugün kesinleşiyor. Ortalama 2-3 boyunca etki edecek, cesaret, atılım enerjisi, motivasyon getirecek bizlere bu açı. Ayrıca günün ikinci yarısında Ay-Mars üçgeni ve Ay- Güneş üçgeni oluşuyor. Aileden ve paradan yana şanslar görünüyor. Akşam ise Ay, Venüs ve Satürn ile kare yani zorlu açılar yapıyor. Geleceğiniz hakkında kuruntular yapmanız olası. İyimserliğinizi koruyun lütfen !

25 Mayıs Cuma

Ay, terazi burcunda ilerliyor bugün de. Jüpiter-Neptün üçgeni etkinleşiyor ayrıca bugün. Etkisi, yaklaşık bir ay sürecek, çok önemli bir açı bu. Her bir burç için etkilerini detaylıca yazacağım, takip edebilirsiniz.

Bugün bir de Merkür-Pluto üçgeni var. Önemli konumda kişilerle iletişimler, destekler mümkün.

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Ay, 16:40’ta akrep burcuna geçene kadar boşlukta olacak. Belirsizlik ve konsantrasyon güçlüğü yaşayacağız bu etki altında. Dağınık bir enerji var. Venüs-Satürn karesi bugün kesinleşiyor. Diğer yandan Ay da uyumsuz açılar alıyor. Cumartesi zor, bakın özetle böyle diyeyim. Bir şeyleri zorlamak, elde etmeye çalışmak, sosyalleşmek, girişimler yapmak, bunların hepsi ne yazık kı problem doğurabilir bugün 🙁 Ertesi günü bekleyin mümkünse.

27 Mayıs Pazar

Ay akrep burcunda ilerliyor tüm gün. Sizi öne çıkarıyor, şans sizden yana. Sabah saatlerinde Ay-Venüs üçgeni ve Ay-Satürn altmışlığı ilişkilerden yana yüzünüzü güldürüyor. Ayrıca günün devamında Ay, büyük şans gezegeni Jüpiter ile kavuşum ve Neptün ile üçgen açı yapıyor. Yani Pazar, durumları toparlayacak, endişelenmeyin 🙂

 

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Herkese iyi haftalar 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!