2019 Astroloji Gündemi

2019 Astroloji Gündemi

Eveeett, 2019’u anlatmaya bu yazıyla başlıyorum sevgili okuyucularım !

Bilmenizi isterim ki, bunun için büyük bir iştah duyuyorum 🙂

Yılın en sevdiğim vakitleri geldi ve kendi adıma çok mutluyum 🙂 Her yer ışıl ışıl süslenecek yine. Yılbaşı konseptini, ruhunu, enerjisini çok seviyorum 🙂

Yeni yıl her zaman içinde ‘umut’ taşıyan bir şey ya hani algımızda. Yeni niyetler, yeni planlar heyecanlandırıyor hepimizi. Herkese mutluluk, bereket, başarı getirsin 2019 !

Planlarımızı hayata geçirebildiğimiz, kolayca ilerleyebildiğimiz bir yıl olsun.

Yeni bir yıl için astrolojik yorum yaparken, genellikle Jüpiter ile başlanır 🙂

Çünkü Jüpiter şans gezegenidir. Hangi burçta olduğu, bize hangi konular üzerinden fırsatlar getireceği tabii ki en merak ettiğimiz, en ilgimizi çeken kısımdır 🙂

Jüpiter, 2019 boyunca yay burcunda olacak efendim.

8 Kasım 2018 – 2 Aralık 2019 arasında gerçekleşecek Jüpiter’in yay transiti.

Detaylar burada efendim : 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Jüpiter Yay Transiti ve Burçlara Etkileri

Uranüs, Mart 2019’a kadar koç burcunda.

Uranüs bir burçta 7 yıl kalır.

2018 Mayıs’ında boğa burcuna girmişti, ancak retrosu sebebiyle koç burcunun son derecelerine geri döndü. İşte bu koçtaki son dönemi. Sonra boğa burcuna geçiyor, 7 yıl bu alanda kalmak üzere.

Bir daha koç burcuna gelişi, 84 yıl sonra olacak.

Uranüs boğada iken, parasal alanlar, yatırımlar, para birimleri, para kazanma yollarında radikal değişiklikler yaratacak. Daha çok teknolojiyi kullanacağız, yeni iş fikirleriyle özgürleşeceğiz Uranüs boğa seyrinde. Bu süreçte birçok kişi kurumsal iş hayatını bırakarak kendi işini kuracak. İnternet üzerinden yapılan işler artacak.

Emlak, konut sektörlerine de hareket getirecek Uranüs. Ev almak için fırsatlar çeşitlenecek, ev alacakların işini kolaylaştıracak yeni ödeme planları sunulacak mesela.

Detaylar için bu yazıma bakınız : Uranüs Boğa Transiti ve Burçlara Etkileri

Satürn, 2018’de olduğu gibi, 2019 boyunca da, oğlak burcundaki yolculuğuna devam edecek.

Satürn-oğlak etkisiyle, ayağı yere sağlam basan, kalıcı değişiklikler yapacağız yaşamlarımızda. Somut sonuçlar görmek isteyeceğiz, akılcı davranacağız.

Oğlak burcu, doğum haritamızda hangi eve denk düşüyorsa, o evin temaları üzerinden deneyimler kazanacağız, o alanları kalıcı olarak şekillendireceğiz.

Ay düğümleri, yengeç-oğlak aksına geçti 6 Kasım 2018 itibariyle ve 2019 boyunca bu hat üzerinden çalışacak. Kuzey ay düğümü yengeçte, güney ay düğümü oğlakta olacak.

2019’da tutulmalar da yengeç-oğlak aksına kayıyor, vakti geldikçe her birini konuşacağız inşallah.

2019 burç yorumlarınızı da aşağıya bırakıyorum :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca 2019 için Doğum Haritası Analizi yaptırmak isteyen okuyucularım, bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilir, danışmanlık hizmeti alabilirler. Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz.

Çünkü burç yorumları çok geneldir, aslolan doğum haritamızdır efendim. 2019’un sizlere neler getireceğini, hangi alanlarda yeni fırsatlar vereceğini, hangi konularla meşgul edeceğini, yaşam çerçevenizde nasıl olasılıkların sizi beklediğini öğrenmek isterseniz, doğum haritası analizi yaptırmak için bana ulaşabilirsiniz.

Doğum Haritası Analizi Nedir ? yazımı okuyarak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son olarak @anlatburcak instagram sayfasından da haberdar etmiş olayım sizi, takip ederek yazıları oradan da okuyabilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!