2-8 Kasım 2020 Astroloji Gündemi

2-8 Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Ülkece hepimiz çok üzgünüz. İzmir’de yaşanan felaket, bütün ülkeyi çok üzdü. Ekranlarımızın karşısında umutla bekledik her bir canı. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, acılı ailelere sabır, yaralananlara şifa diliyorum. Evi yıkılmış olanlar da inşallah çok daha iyisine sahip olsunlar. Mal, mülk yerine gelir. Önemli olan sağlığımızın yerinde olması. Hepsine kolaylıklar diliyorum.

Yeni haftada astrolojik açıdan neler oluyor ?

3 Kasım itibariyle Merkür retrosu sonlanıyor. Terazi burcunda iken bitiyor Merkür’ün retrosu.

Günden güne hızlanacak artık. iletişime dayalı sorunlar, beklemeler, gecikmeler, elektronik aletlerde yaşanan sıkıntılar geride kalıyor.

Şimdi haftanın detaylarını her bir gün için aktaracağım. Öncesinde iletişim bilgilerim gelsin.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz, tıklayınız.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


2-8 Kasım haftasının öne çıkan gezegen açıları :

6 Kasım : Merkür Satürn karesi : Merkür 26° Terazi, Satürn 26° Oğlak

Önemli anlaşmalar, imzalı işler, kontratlar için uygun bir görünüm olmadığını söyleyeyim. Bu etki altında yaptığınız bir anlaşma uzun süreli olmayabilir ya da sorun yaratabilir. Retrosu bitiyor ama bu uyumsuz açıyı alıyor bu hafta Merkür. Aklınızda olsun.

2-8 Kasım haftasının başlıca gelişmeleri :

3 Kasım itibariyle Merkür retrosu bitiyor artık. Merkür önce durağan konumda olacak, sonra günden güne hızlanacak. Dünya’dan baktığımızda Merkür’ü, bize göre, yani göreceli olarak ileri yönde görüyor olacağız. Günlük aksaklıklar, beklemede olan konular iyileşebilir.


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

2 Kasım 2020 Pazartesi

05:29-12:59 arasında boşlukta olan Ay, 12:59’da ikizler burcuna geçiyor. Boğanın hareketsizliğinin, durmayı seven enerjisinin ardından, hem iletişim, hem günlük işler açısından hareketli bir ikizler etkisine giriyoruz.

Akşam saatlerinde yaklaşan Ay Kiron almışlığının desteğini alıyoruz. Ay ve Venüs uyumlu açıda ayrıca. İyi haberler gelebilir, kendimizi iyi hissedeceğimiz sohbetler, yazışmalar olabilir. Zorlandığımız noktalarda çözüm sunacak bilgiler, kişiler çıkabilir karşımıza.


3 Kasım 2020 Salı

Ay bugün ikizler burcunda. Bol bol dialog kuruyoruz, bilgi paylaşımları yapıyoruz, yoğun bir haberleşme trafiği var. En azından diğer günlere kıyasla iletişimlerin artacağını söyleyebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay Mars altmışlığı ile enerjik ve hevesli hissediyoruz. Yazışmalarda, görüşmelerde Mars’ın cesareti var, girişkenliği var.

Diğer yandan gece saatlerinde Ay Neptün karesini görüyoruz. Beklediğimizin dışında karşılıklar gelebilir dialoglarda. O yüzden Mars’ın cesaretini dizginleyelim. Aksi takdirde Neptün, hayal kırıklığı yaşanabileceğini söylüyor.


4 Kasım 2020 Çarşamba

Ay bugün ikizler burcunda yine.

Sabah saatlerinde Ay, kuzey Ay düğümü ile kavuşuyor. Güzel bir kavuşum. İşlerimizi kolaylaştıran bir etki. Kadersel olarak karşımıza çıkacak kişileri de simgeler kuzey Ay düğümü. Olumlu bir görünüm gayet.

Gündüz saatlerinde Ay Merkür üçgeni ile iyi haberler alabiliriz. İletişimlerde keyifli paylaşımlar olur. Toplantılar güzel geçer. Görüşmelerde şans verir bu üçgen.

16:48 sonrasında Ay boşlukta. Önemli işleri 16:48’e kadar yapmaya çalışın o yüzden.


5 Kasım 2020 Perşembe

Günün başında, 00:45’te Ay yengeç burcuna geçiyor.

Evimizle ilgili meşguliyetlerin ön planda olacağı bir gün başlıyor. Aile bireylerimizle, onların ihtiyaçlarıyla ilgilenebiliriz ayrıca.

Günün ilk yarısında Ay Kiron karesi dikkat gerektiriyor. Ev i konumdaçinde kesici aletleri kullanırken daha dikkatli olun. Temizliklerde belinizi, bir yerinizi incitmemeye çalışın.

Gündüz saatlerinde Ay ile Uranüs arasında altmışlık, uyumlu bir açı var. Parasal konularda şanslar olabilir. Evimize güzel eşyalar da bulabiliriz ayrıca.

Akşam saatlerinde Ay Venüs karesi, ilişkiler içinde uyumsuzluklara açık bir zaman diliminde olduğumuzu, konuları çok zorlamadan empatiyle, sakin bir dille iletişim kurmamız gerektiğini söylüyor.


6 Kasım 2020 Cuma

Ay yengeç burcunda yine.

Günün ilk yarısında Ay, Güneş ile uyumlu, Mars ile uyumsuz açıda. Sporu abartmayalım bu sabah. Duygusal anlamda da biraz gergin hissedebileceğimiz bir vakit.

Öğle saatlerinde Ay, Neptün ile uyumlu açıda. Parasal konularda şanslı bir etki. Evimize güzel şeyler satın alabiliriz ayrıca.

Günün ikinci yarısında Ay, Jüpiter ve Pluto’dan uyumsuz açılar alıyor. İşinizde yoğunluk olabilir. Belki ek mesaiye kalabilirsiniz. Aile içi iletişimlerde zorlanabilirsiniz.


7 Kasım 2020 Cumartesi

04:26-10:18 arasında boşlukta olan Ay, 10:18’de aslan burcuna geçiyor.

Hafta sonunun enerjisini yükselten bir etki bu. Eğlenmek, keyif almak, haz almak demektir aslan.

Ayrıca sanatla ilgili konular artar bu etkiyle. Çocuklarınızla, yeğenlerinizle keyifli etkinlikler yapabilirsiniz. Çocuklar da yine aslan burcu temaları arasında.

Akşam saatlerinde harika bir Ay Kiron üçgeni var. Keyifli, eğlenceli bir akşam 🙂


8 Kasım 2020 Pazar

Ay gün boyunca aslan burcunda.

Günün ilk yarısında Ay Venüs altmışlığı, güzel bir Pazar sabahına işaret ediyor. Huzurlu bir atmosfer var, ilişkilerde uyum var, keyifli bir görünüm.

Öğle ve gündüz saatlerinde Ay bu kez, Mars’tan uyumlu açı alıyor. Ay Mars üçgeni, hareketlendirecektir bizi. Spor yapabiliriz, gitmek istediğimiz yerlere gidebiliriz, hedeflerimiz için harekete geçebiliriz. Sanatsal konular, çocuklarla ilgili konular destekleniyor ayrıca.

Gündüz saatlerinde, biraz daha akşam üstünü kastediyorum esasen, Ay ve Güneş kare açıda. Bazı kararsızlıklar olabilir. Duygularımız bir şey söylerken, aklımız başka bir şey söyleyebilir. İlişkiler içinde farklı fikir ve planlar karşı karşıya gelebilir. Ama öyle çok sert bir açı değil bu tabii. Ay’ın bir açısı nihayetinde. Kısa süreli ve geçici etkiler veren şeyler yani.


Kasım ayı burç yorumlarınız da aşağıda sevgili okuyucularım.

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Kasım 2020, Boğa Burcu Kasım 2020, İkizler Burcu Kasım 2020,

Yengeç Burcu Kasım 2020Aslan Burcu Kasım 2020, Başak Burcu Kasım 2020,

Terazi Burcu Kasım 2020, Akrep Burcu Kasım 2020, Yay Burcu Kasım 2020,

Oğlak Burcu Kasım 2020, Kova Burcu Kasım 2020, Balık Burcu Kasım 2020

Aşağıdaki linklerde ise günceldeki gelişmeler yer alıyor :

Mars Retrosu 10 Eylül-15 Kasım 2020

Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-21 Kasım 2020

Mars Koç Burcunda 2 Haziran 2020-7 Ocak 2021

Huzurlu, sağlıklı, mutlu bir hafta diliyorum hepinize.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!