19 Mayıs 2018 Venüs Yengeç Burcuna Geçiyor

19 Mayıs 2018 Cumartesi günü 16:10’da Venüs yengeç burcuna geçiyor.

Astrolojide Venüs iyicil gezegenlerdendir ve girdiği evde olumlu, şanslı etkiler yaratır.

Aşkı, sevgiyi, şansı, parayı, ılımlı iletişimleri, empatiyi güçlendiren bu güzel gezegen bir süredir ikizler burcundaydı.

İletişimlerde şanslar yaratmış, bilgi paylaşımını çoğaltmıştı.

Şimdi yengeç transitinde çok daha naif etkiler getirecek, duygusallaştıracak bizi.

Vatan sevgisini, bir olmayı, bütünlüğü yüceltecek.

Her bir burç için etkilerine detaylıca bakalım :

(Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Koç ve Yükselen Koç : 4.evinize geçen Venüs, aile bireyleriyle uyumunuzu artıracak. Geçtiğimiz günlerde küslükler yaşandıysa bunların geride kalmasına vesile olacak. Evinizde, yaşamınızda güzel dekorasyon değişiklikleri de yapabilirsiniz. Ayrıca bu ev geçmişi simgelediğinden, yaşanmış olumsuzluklara daha farklı bakacak, olanlardaki hayrı görecek, çok daha huzurlu bir ruh halinde olacaksınız. Affedicilik, empati ön planda.

Boğa ve Yükselen Boğa : 3.evinize Venüs geliyor, iletişiminizi artırıyor. Bolca yazışma, görüşme, eski arkadaşlarla tekrar karşılaşma, eğlenceli aktiviteler, kısa seyahatler, sosyal medyada daha aktif zamanlar bekliyor sizi. Kardeşlerinizin yaşamında da olumlu gelişmeler olabilir bu süreçte.

İkizler ve Yükselen İkizler : Venüs burcunuzdaydı, şimdi 2.evinize ilerliyor. E size de para geliyor 🙂 Yatırımlar, mülk edinme konularında da destekleyici. Gelir akışınızdan yana yüzünüz gülecektir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Burcunuza gelen Venüs etkisiyle imaj yenileyebilir, dış görünüşünüzde hoş değişiklikler yapabilirsiniz. Bu transit etkisiyle sosyalliğiniz de artacaktır. Gözler üzerinizde, çünkü aşk gezegeni sizde 🙂

Aslan ve Yükselen Aslan : 12.evinize gelen Venüs, ruhsal iyileşmeler sağlayacak size. Tutulmalardan geçtiniz, oldukça zorlandınız. Şimdi Venüs yıkayacak ruhunuzu 🙂

Başak ve Yükselen Başak : 11.evinizdeki Venüs arkadaş, dost destekleri, gruplar halinde elde edilecek başarıları simgeliyor. Maddi kaynalarınızda artış da olabilir. 11.ev söz konusu olduğundan idealleriniz yönünde destekleyecek Venüs sizi.

Terazi ve Yükselen Terazi : 10.evinize gelen Venüs iş, kariyer, devlet bağlantılı işlerde şans getiriyor. Otorite figürleriyle iletişimlerde ılımlı etkiler söz konusu.

Akrep ve Yükselen Akrep : 9.evinizdeki Venüs, eğitim, yurt dışı ile ilgili konular, basın, yayıncılık, uzun vadeli planlar açısından destek veriyor size. İyimserliğinizi artıracak şeyler olası.

Yay ve Yükselen Yay : 8.evinizdeki Venüs ortaklaşa paralardan yana yüzünüzü güldürecek. Bir süredir beklediğiniz ve askıda kalmış maddi konular çözümlenebilir. Psikolojik rahatlama da sağlayacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 7.evinize Venüs geliyor, ilişkiler güçleniyor. Evlilik, özel  ilişkiler, ayrıca ortaklıklar için çok güzel bir transit bu 🙂

Kova ve Yükselen Kova : Sizler 6.evinizde yaşayacaksınız bu etkiyi. Dolayısıyla sağlık, iş, çalışma, iş arkadaşlarıyla uyum, spor, diyet, sağlıklı beslenme konularında olumlu etkiler devrede.

Balık ve Yükselen Balık : 5.evinizde yaşayacağınız bu transit etkisiyle aşk hayatınız canlanıyor. Sosyalleşiyorsunuz ve hayatın tadını çıkaracağınız, keyifli deneyimler yaşıyorsunuz. İyi eğlenceler 🙂

 

Bu arada Mayıs 2018 Astroloij Gündemi’ne buradan bakabilirsiniz.

Her bir burç için Mayıs ayı burç yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!