19-25 Ağustos 2019 Astroloji Gündemi

19-25 Ağustos 2019 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım !

Yeni bir döngüye giriyoruz bu hafta ile. Çünkü gezegenler artık başak burcuna geçmeye başlıyorlar.

Eğlencenin, tatillerin, yaz modunun ardından, sorumluluklarımızla ve yapmamız gerekenlerle meşgul olacağımız yeni bir dönem başlıyor.

Yeni haftanın detayları şöyle :

19-25 Ağustos 2019 haftasının önemli gelişmeleri :

-21 Ağustos Çarşamba günü, Venüs başak burcuna geçiyor.

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs aslan burcunda iken flörtlerden keyif almak, ilişkide eğlenceli paylaşımlar, geziler, tatiller ön plandaydı. Şimdi başak enerjisi ile daha ciddi bir mod geliyor. Sorumluluk almak için güzel. Diğer yandan, eleştirellik zedeleyebilir bu dönemde ilişkileri. Transitin dikkat edilmesi gereken tarafı bu.

-23 Ağustos Cuma günü, Güneş başak burcuna geçiyor.

‘Çalış, üret, yapılması gerekenleri hallet’ diyor bize. Artık tatiller bitiyor, işe dönüyoruz, yazlıkçılar evlerine dönmeye başlıyor 🙂 ve birçoğumuz için okul hazırlıklarının da vakti geliyor. Hadi bakalım. Yeterince dinlendik. İnsan bundan da sıkılıyor zaten, öyle değil mi ? Artık sorumluluklarımızın başına dönüyoruz !

19-25 Ağustos 2019 haftasının başlıca önemli açıları :

21 Ağustos 2019 : Merkür Jüpiter üçgeni : Merkür 14° Aslan, Jüpiter 14° Yay

İletişime dayalı her tür konu, ticari faaliyet, yazışma, görüşme, anlaşma, imza gerektiren konular, yurt dışı bağlantılı işler, eğitimle ilgili yapılması gerekenler üzerinden oldukça güzel etkiler var.

Ayrıca Merkür aslanda. Kendinizi göstermek istediğiniz alanlar için şans gezegeni Jüpiter’in bu olumlu açısından mutlaka yararlanın diyorum.


24 Ağustos 2019 : Venüs Mars kavuşumu : Venüs 3° Başak, Mars 4° Başak

Kadın-erkek ilişkilerini vurgulayan bir kavuşum. Venüs kadını, Mars ise erkeği temsil eder.

Bu iki gezegen madem ki başak burcunda bir araya geliyor, ilişkilerde sorumluluk almak, yapılması gerekenlerle ilgilenmek, üzerine düşeni yapmak, detaylı işleri halletmek için güzel bir görünüm.

Uyarım ise şu olsun : Başak sözlerinde serttir biraz, kimi zaman fazla doğrudan olabilir. Eleştirinin dozuna dikkat diyelim.


Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

19 Ağustos 2019 Pazartesi

Ay, gün boyunca koç burcunda. Enerjimiz yüksek, hareketliyiz. Cesur ve girişken bir modda olacağız koç etkisiyle. Spor yapmak, sportif aktivitelere katılmak, yeni bir spora başlamak için güzel bir gün.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür üçgeni devrede. İletişimler güzel akıyor. Önemli dialoglar, yazışmalar için kullanabilirsiniz bu saatleri.

20 Ağustos 2019 Salı

Ay, günün tamamında koç burcunda yine. Günün ilk kısmında Ay-Pluto karesi, otorite figürleri ile uyumsuzluk getirebilir, engellemelerle karşılaşabilirsiniz.

Günün ikinci yarısında ise Ay-Güneş üçgeni ve Ay-Venüs üçgeni etkin. İlişkilerden yana uyumlu, güzel etkiler var. Ayrıca güç ve yetki sahibi kişilerle görüşmek, konuşmak, kendimizi ifade etmek için destekleyici, akışkan açılar bunlar. Gündelik işlerin rahat ilerleyeceği bu zaman diliminden yararlanabilirsiniz.

21 Ağustos 2019 Çarşamba

07:06-07:36 arasında boşlukta olan Ay, 07:36’da boğa burcuna geçiyor.

Günün ilk yarısında Ay-Mars üçgeni etkin. İş ve parasal alanda hareketli, şanslı bir atmosferdeyiz. Sağlığa dair konuları halletmek için de destekleyici. Ayrıca temizlik, düzenleme, arındırma, yerleştirme, vb yapabiliriz bu uyumlu etkiyle.

Gün içinde iştahımız açık olacaktır, Ay-boğa geçişinin böyle bir yansıması vardır.

Akşam saatlerinde bir Ay-Uranüs kavuşumu görüyoruz. Yenilik yapabiliriz, rutin dışına çıkabiliriz, kalıplaşmış bir davranışı kırabilir, yeni şeyler deneyebiliriz bu akşam.

Gün boyunca Merkür-Jüpiter üçgeni de devrede. Haftanın en iyi günlerinden biri Çarşamba 🙂

22 Ağustos 2019 Perşembe

Ay, günün tamamında boğa burcunda. Günün ilk yarısında çok güzel bir Ay-Satürn altmışlığı var. İş, kariyer konuları olumlu etki alıyor. Kazanmak, yatırım yapmak, yöneticilerle anlaşmak, kalıcı işler başlatmak, ayrıca devlet bağlantılı işlemleri yapmak için çok olumlu bir zaman dilimi.

Günün ikinci yarısında ise Ay ve Merkür’ün zıtlaşmasını görüyoruz, bir kare açı söz konusu. İletişimlerde sabit fikirlilik, inatçılık, haklı çıkmaya çalışmak ve ego sorun yaratabilir. Böyle insanlardan ve bu tür dialoglardan uzak durun.

Kendini bilmeyen, sığ şeylerin peşinde olan, en basit konuda egosuna yenilen birine üstün gelseniz ne olacak ? Bu seviyede iletişimlerden arınır, uzaklaşırsanız enerji alanınızın günden güne ne kadar güçlendiğini fark edebilirsiniz.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün altmışlığı, manevi enerjileri yükselten, dingin, ilahi olanla çok güzel uyumlanacağımız, huzurlu bir atmosfer sunuyor bize.

23 Ağustos 2019 Cuma

Ay, 17:33’e kadar boğa burcunda ve boşlukta bugün. Boğanın iştahıyla yiyeceğiz, içeceğiz 🙂 Uzuun saatler toplanmayan, muhabbet için kurulan sofralar vardır ya, hah işte onların günü bugün. Çünkü boşluk etkisiyle iş ve verim olasılığı düşük 🙂

17:33’te Ay ikizler burcuna geçiyor. İletişim anlamında hareketleniyoruz. Sosyal medyada daha aktif olmak, yakın çevremizle yazışmak, görüşmek, gezmek için güzel bir 2,5 günlük döngü başlıyor.

Bu akşam Ay ve Güneş kare konumda. Duygularınızla mantığınız arasında kalacağınız bir ruh hali olabilir.

24 Ağustos 2019 Cumartesi

Ay, tüm gün ikizler burcunda. Haberleşmeler, diaoglar ön planda. Günün ikinci kısmında, Ay ve Jüpiter’in zıt açıda olduğunu görüyoruz. Sözlerde abartıya kaçabiliriz, tutamayacağımız sözler verebiliriz, bu etkiye dikkat edelim.

Onun dışında sosyalleşmek için gayet güzel bir gün.

25 Ağustos 2019 Pazar

Bugün Ay, 09:58’den sonra tüm gün boşlukta. Ay-boşluk dinlenmek demektir. Verimli işler çıkmaz Ay boşlukta iken. Bakın dikkat edin, Pazar günlerine hep böyle boşluk dilimleri denk geliyor.

Evrenin bizden mola vermemizi istediği zamanlardır Ay-boşluk vakitleri. Her an bir şey hallederek, bir şey başararak, sürekli koşturarak yaşanmaz, öyle değil mi ? Hayatın gerçek ritmi bu değil. Siz bakmayın, yeni çağın insandan bunu istediğine 🙂

 

19-25 Ağustos 2019 haftasının gökyüzü görünümleri bu şekilde sevgili okuyucularım.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık almak için→İletişim: anlatburcak@gmail.com

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Ağustos ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız aşağıda :

Ağustos 2019 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Ağustos 2019, Boğa Burcu Ağustos 2019, İkizler Burcu Ağustos 2019, Yengeç Burcu Ağustos 2019,

Aslan Burcu Ağustos 2019Başak Burcu Ağustos 2019, Terazi Burcu Ağustos 2019, Akrep Burcu Ağustos 2019,

Yay Burcu Ağustos 2019, Oğlak Burcu Ağustos 2019, Kova Burcu Ağustos 2019, Balık Burcu Ağustos 2019

Gökyüzündeki diğer güncel transitler ve etkileri ise şöyle :

Güneş Aslan Burcunda 23 Temmuz – 23 Ağustos 2019

Mars Aslan Burcunda 2 Temmuz – 18 Ağustos 2019

Venüs Aslan Burcunda 28 Temmuz – 21 Ağustos 2019

Ayrıca @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Keyifli, bereketli, neşesi yüksek bir hafta olsun hepimiz için !

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!