18-24 Haziran 2018 Haftalık Burç Yorumları

18-24 Haziran 2018 haftasının astrolojik değerlendirmelerine hoşgeldiniz 🙂

Oldukça önemli bir haftaya giriyoruz. Seçim sürecinden herkes için, Türkiye için, evimiz, yuvamız, ülkemiz için en hayırlı neticeyi almamızı diliyorum.

Çok sayıda önemli açının kesinleştiğini görüyoruz bu hafta.

Bu kez uzunca bir liste oldu. Haftanın ilk yarısında olumlu açılar daha ön planda, ikinci yarısında sahnede daha çok zorlu açı kalıpları olan kareler var.

Aşağıdan görebilirsiniz.

Haftanın başlıca açıları :

19 Haziran 2018  :   Venüs birleşim K.Ay Düğümü       Venüs 6° Aslan, K.Ay Düğümü 6° Aslan

19 Haziran 2018  :   Merkür üçgen Jupiter                      Merkür 13° Yengeç, Jupiter 13° Akrep

21 Haziran 2018  :   Merkür üçgen Neptün                     Merkür 16° Yengeç, Neptün 16° Balık

21 Haziran 2018 :    Venüs karşıt Mars                             Venüs 8° Aslan, Mars 9° Kova

22 Haziran 2018 :   Merkür karşıt Pluto                          Merkür 20° Yengeç, Pluto 20° Oğlak

23 Haziran 2018 :   Güneş 60’lık Uranüs                         Güneş 1° Yengeç, Uranüs 1° Boğa

 

Şimdi her bir güne detaylı bakalım :

18 Haziran 2018 Pazartesi

Ay aslan burcunda iken gün başlıyor ve sabahın çok erken saatlerinde Ay-Güneş altmışlığı meydana geliyor. Uyumlu ve şanslı bir etki bu. Daha sonra 06:25 itibariyle Ay boşluğa giriyor ve 11:40’a kadar boşlukta kalıyor. Boşluk etkisi 11:40’ta sonlanarak Ay’ın başak seyri başlıyor. Detaylar öne çıkıyor. Daha planlı ve düzenli hareket etmeye başlıyor, geçtiğimiz 2.5 günlük süreçte Ay aslanda iken, ertelediğimiz konularda sorumluluk alarak yapmamız gereken işleri hallediyoruz.

Ayrıca öğle saatlerinde ve günün ikinci yarısında Ay-Uranüs altmışlığının etkisiyle sürpriz şanslar elde edecek, değişiklikler konusunda daha hevesli olacağız. Uranüs bu yönde motive edecek bizi. Spor, sağlıklı beslenme, vb alanlarda yaşamımızı yenilemek yönünde kararlar almamız da mümkün.

Akşam ise Ay-Satürn üçgeni etkin. Son derece uyumlu bu açı sayesinde, hayatımızdaki otorite sahibi kişilerden ya da yaşça olgun, bilge, güç sahibi figürlerden destekler, yardımlar, rehberlikler alabiliriz. Değerlendirilmesi gereken, güzel bir görünüm 🙂

19 Haziran 2018 Salı

Ay başak burcundaki yolculuğuna devam ediyor.

Bugün mis gibi bir Merkür-Jüpiter üçgeni devrede. İletişimlerden yana şanslıyız ve fırsatlar elde ediyoruz. Son derece ılımlı ve empatisi yüksek, iyi hissettirecek dialoglar, görüşmeler, yazışmalar görünüyor bizlere. Ayrıca günün ilk yarısında Ay hem Merkür, hem Jüpiter ile uyumlu açılarda 🙂 Bu saatler her tür iş ve girişim için değerlendirilebilir.

Günün ikinci yarısında ise Ay, Neptün ile karşıt konumda. Dolayısıyla yanılmak, dikkat eksikliği, konsantre olamamak, doğru hesaplar, analizler yapamamak gibi etkiler var. Bu saatlere öenmli para işlerinizi, önemli başvuru ve evrak işlerinizi denk getirmeminizi öneririm. Denk geliyorsa da detayları daha fazla kontrol ederek ilerleyin efendim.

20 Haziran 2018 Çarşamba

Öğle öncesi saatlerde Ay-Güneş karesi etkin. Kadın erkek ilişkilerinde uyumsuzluklar olası. Ayrıca Ay, iş ve çalışmayı simgeleyen başak burcunda. Dolayısıyla iş arkadaşlarınızla iletişimde de zorlanabilir, fikir ayrılıkları yaşayabilir ve takım halinde hareket etmek adına her zamankinden daha fazla efor sarfedebilirsiniz.

Ay 13:50’de boşluğa giriyor ve 15:30’da boşluk etkisini geride bırakarak terazi burcuna geçiyor. İşleriniz, önemli girişimleriniz için 15:30 sonrasını tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Çünkü ay boşlukta iken başlatılan işlerden istenen sonuçlar alınamaz.

21 Haziran 2018 Perşembe

Bugün benim doğum günüm ! 🙂 Happy birthday to me 🙂

Geride bıraktığım yaşımda, okumakta olduğunuz bu site dahil oldu hayatıma. Böyle yeni ve keyifli bir yolculuk başladı benim için. Okuma oranlarım hızlıca arttı, sizlerden çok güzel mesajlar düştü iletişim kutusuna.

Allah’ın izniyle yeni yaşımda da, daha nice güzellikler paylaşmayı umuyorum sizlerle 🙂 Eksik olmayın efendim.

Hadi şimdi perşembeye dönelim 🙂

Ay tüm gün terazi burcunda. Bugün Merkür-Neptün üçgeni son derece ılımlı, naif, hoşgörülü etkiler yaratıyor iletişimde.

Günün ilk yarısı aslan burcundaki Venüs ve kova burcundaki Mars ile uyumlu açılar yapan Ay, bu saatlerde son derece şanslı etkiler altında olduğumuzu ve işlerimiz için değerlendirebileceğimizi söylüyor. Günün ikinci yarısında ise iletişimde problemler yaratacak olan Ay-Merkür karesini görüyoruz.

Bugün ayrıca Güneş yengeç burcuna geçiyor. Burçlar için etkilerini detaylı olarak yayınlayacağım. Böylece bu 1 aylık Güneş yengeç transitinin yaşamlarımızda nasıl gündemler oluşturacağını görebilirsiniz.

22 Haziran 2018 Cuma

Ay terazi burcunda ancak Ay ile ilgili önemli bir durum var bugün, günün çok büyük bir kısmında boşlukta. 04:33-22:11 saatleri arasında Ay’ın boşluk etkisi hakim.

Netlik kazanmakta zorlanacağımız bir gün özetle. Yeni başlatılacak işler için kesinlikle doğru bir gün değil ! Bugün eldeki işleri tamamlamaya bakalım.

22:11 itibariyle Ay akrep burcunda ve Güneş ile de üçgen yani uyumlu açı yapıyor. İçsel huzuru kolayca yakalayabileceğimiz, sezgilerimizin güçlendiği, ilahi olanla bütünleşeceğimiz, daha iyimser bakış açıları seçebileceğimiz güzel saatler.

23 Haziran 2018 Cumartesi

Ay tüm gün akrep burcunda. Bugün Güneş-Uranüs altmışlığı kesinleşiyor. Yenilik, özgürleşmek, yaşam çerçevemiz için fayda getirecek değişiklikler yapmak yönünde harekete geçirici bir güç oluşturacak bu uyumlu açı bizlere.

Günün ilk kısmında Ay-Satürn altmışlığı da devrede ve güç sahibi ya da yaşça olgun, deneyim sahibi kişilerden destekler almak, kalıcı, somut adımlar atmak için güzel bir görünüm.

Günün ikinci yarısında ise Ay Mars ve Venüs ile uyumsuz açılarda. İlişkilerden yana, iletişimlerden yana çok da rahat akmayacak saatler bunlar açıkçası.

24 Haziran 2018 Pazar

Ay akrep burcunda. Bu bir tesadüf mü, tabii ki değil. Ülkemiz akrep burcu ve Ay halkı simgeliyor. Bugün de malum seçim günü, vatandaşlık görevimizi yerine getireceğiz.

Ay’ın ikindi saatlerine kadar son derece uyumlu görünümleri var bugün. Sabah saatlerinde Ay-Neptün üçgeni, öğle saatlerinde Ay-Pluto üçgeni ve ikindi itibariyle Ay-Merkür üçgeni görünüyor. 16:59’da ise Ay boşluğa giriyor, netleşememe, belirsizlikte kalma enerjisi devreye giriyor.

 

Bu arada Haziran ayının aylık yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Her yazıda iki burç için detaylı değerlendirmeler yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Ayrıca kısa süre önce Merkür yengeç burcuna, Venüs ise aslan burcuna geçti. Bu geçişlerin burcunuza etkilerini görmek isterseniz onlara da aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz 🙂

Merkür Yengeç Burcunda- Burçlara Etkileri , Venüs Aslan Burcunda-Burçlara Etkileri

28 Haziran’da ise son derece önemli, Satürn etkili bir dolunay meydana geliyor.

Dolunayın genel etkilerini buradan okuyabilirsiniz.

Burçlara etkileri ise aşağıda. Her yazıda 3 burç için detaylı açıklama bulunuyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!