17-23 Aralık 2018 Astroloji Gündemi

17-23 Aralık 2018 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım ! Herkese selamlar 🙂

2019 öncesindeki son haftalar artık. Bu hafta dolunay haftası, ayrıca şahane açılar var gökyüzünde, şimdi hepsini konuşacağız.

Geçen hafta mini bir video yüklemiştim haftalık gündem yazıma 🙂 Yeni yıl ruhunu daha keyifli yaşamak, yılın bu zamanlarının tadını çıkarmak, eve küçük dokunuşlar yapmak için küçük bir alışverişti bu. Ağacımı süsleyince onu da paylaşırım demiştim, ektedir 🙂

Nasıl ? güzel bir köşe olmuş mu ? Sevimli oldu bence, huzurlu oldu, ben sevdim. Bir hafta da piyano çalarım size, bir gün onu da yapalım.

Yeni haftayı konuşmadan evvel, 2019 yorumlarını da ekleyeyim sizler için.

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca 2019 için Doğum Haritası Analizi yaptırmak isteyen okuyucularım, bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilir, danışmanlık hizmeti alabilirler. Yeni yılda aşk görünüyor mu ? parasal durumlar nasıl olacak ? eğitim ? sağlık ? seyahatler ? ve daha birçok konuda, 2019 olasılıklarınızı öğrenebilirsiniz danışmanlık alarak.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hadi şimdi yeni haftaya bakalım !

17-23 Aralık 2018 haftasının önemli gelişmeleri :

1. Dolunay haftasına giriyoruz. 22 Aralık Cumartesi günü, yengeç burcunda bir dolunay meydana geliyor. Peki bu sadece yengeçleri mi ilgilendiriyor ? Tabii ki hayır! Yengeç burcu, doğum haritamızda hangi eve denk geliyorsa, o evin temaları üzerinden yaşayacağız dolunay etkilerini.

Dolunay yazım burada : 22 Aralık 2018 Yengeç Burcunda Dolunay ve Etkileri

2. Ayrıca dolunay ile aynı gün, 22 Aralık Cumartesi günü, Güneş oğlak burcuna geçiyor.

Bu geçişi ve etkilerini buradan görebilirsiniz : Güneş Oğlak Burcunda 22 Aralık 2018 – 20 Ocak 2019

17-23 Aralık 2018 haftasının başlıca önemli açıları :

17 Aralık 2018 : Mars Pluto altmışlığı : Mars 20° Balık, Pluto 20° Oğlak

Bu açı, iş ve kariyer konularında bir güçlenme yaşayabileceğimizi gösteriyor. Dönüşümü simgeliyor. Yeni şanslı bir döngü başlayabilir, bir yandan dolunay da bu etkide olduğu için. İşlerimizin büyüyebileceği günlerden geçiyoruz. Ayrıca yetki ve güç sahibi kişilerden destek de bulabiliriz.

20 Aralık 2018 : Güneş Uranüs üçgeni : Güneş 28° Yay, Uranüs 28° Koç

Sürpriz gelişmeler demektir bu açı 🙂 Güzel yenilikler geliyor !

21 Aralık 2018 : Venüs Neptün üçgeni : Venüs 13° Akrep, Neptün 13° Balık

Sevgi, yardımlaşma, empati, uyum, anlayış temalarını güçlendiren bir görünüm. Aşk ve ilişkiler için de çok olumlu bir etki, hafta boyunca bu güzel açıdan yararlanabiliriz !

Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

17 Aralık 2018 Pazartesi

Ay bugün koç burcunda, enerjimiz ve motivasyonumuz yüksek. Mars-Pluto üçgeni de etkin ayrıca. Bu açı, güçlendirecek, olumlu gelişmelerle ilerletecek bizi. Özellikle iş ve kariyer adına son derece destekleyici. Akşam saatleri için uyaracağım ama. Ay ve Pluto uyumsuz görünümde olacaklar. Ay koçta agresyona müsait bir zemin hazırlar, Pluto ile de kare yapınca, tam nedir bu açı biliyor musunuz ? Aile büyükleri ile tartışmadır, oralara dikkat. Dialogları azaltabilirsiniz bu akşam bu etkiye önlem olarak.

18 Aralık 2018 Salı

12:38’e kadar Ay yine koç burcunda. Günün ilk yarısında Ay-Güneş üçgeni ve Ay-Uranüs kavuşumu var, güzel sürprizlere açığız bu saatlerde. Ayrıca yenilikler yapmak, küçük ya da büyük bir değişim başlatmak için destekliyor gökyüzü bizi. Bazen küçücük bir farklılık yapmak bile, yeni bir döngüyü başlatabilir. Bir bakış açınızı değiştirmek başka güzel kapılar açabilir. Ufkumuz açılınca, yenilik bir şekilde sıradaki yeniliği getiriyor çünkü 🙂

Bu arada 10:21-12:38 arası Ay boşlukta, işte bu yeni başlangıç ve değişimleri bu zaman dilimi dışında yapın ki, sonuçsuz kalmasın.

12:38’den itibaren Ay boğa burcunda ilerlemeye başlıyor, dengeli ve huzurlu bir atmosfer sağlıyor bize. Ayağı yere basan, gerçek anlamda fayda getirecek işler ve fikirler peşinde olacağız. Yeni para akışları, yeni kazançlar olası, bereketli olsun !

19 Aralık 2018 Çarşamba

Ay boğa burcunda gün boyunca. Sabah saatlerinde Ay ve Satürn uyumlu, ancak Ay-Venüs zıt açısı var. Olumlu ve zorlu iki açı bir arada yani. Ay-Venüs karşıtlığı ilişkilerde tatsızlıklar, uyumsuzluklar getirebilir bu saatlerde. Diğer yandan Ay-Satürn üçgeni, iş ve kariyer alanında, yetki ve bilgi sahibi kişilerden alacağımız yönlendirmeler ve desteklerle rahat ilerleyebileceğimizi gösteriyor. Aşkta değil ama, işte iyi bir sabah bu 🙂

Ama günün ikinci yarısında Ay-Neptün altmışlığı var, ilişkiler de o saatlerde toparlanır, merak etmeyin 🙂

Ayrıca Ay-Neptün uyumlu açısı, enerji ve şifa çalışmaları, meditasyon, bilinçaltı kodlama, zihinsel temizlik konuları için çok olumlu. Ne kadar değersiz, önemsiz şeyleri kendimize mesele ettiğimizi, iç dünyamıza, ruhumuza eziyet ettiğimizi fark edelim lütfen. Düşünce ve duygu dünyamızı temizleme niyetinde olalım. ‘Ruhsal duş’ diyorum ben buna 🙂 Bu açı, bunun için birebir 🙂

20 Aralık 2018 Perşembe

Bugün 17:35’e kadar Ay boğa burcunda, ancak boşlukta. 03:41-17:35 arasında boşlukta olacak Ay nedeniyle, dağınık bir enerji var bugün. Tembellik, miskinlik demektir bu, özellikle de Ay boğada olduğu için pek hareket etmek istemeyeceğiz 🙂 Netleşmenin, ilerlemenin zor olduğu saatler, belirsiz durumlar yaşanabilir. Beklediğiniz bir mail bu saatlerde gelmeyebilir mesela, bunun gibi şeyler.

17:35 itibariyle Ay ikizler burcuna geçiyor ve iletişimler hzlanıyor ! Bolca yazışma, görüşme, bilgi paylaşımları, haberleşmeler başlıyor. Daha sosyal olmak isteyeceğiz, arkadaşlarımızla programlar yapacağız ayrıca. Yapın efendim, harika olur, olumsuz bir açı yok 🙂

21 Aralık 2018 Cuma

Ay ikizler burcundaki seyrine devam ediyor. Aslında bugün çok güzel bir gün, Merkür-Jüpiter kavuşumu var. Güzel haberler alabiliriz, istediğiniz iletişimleri gerçekleştirebiliriz, hayatımıza etki edecek yeni şeyler öğrenebiliriz, harika etkiler var.

Sadece sabah saatleri için uyaracağım ben sizi. Ay, Merkür-Jüpiter kavuşumuna karşıt konumda, bir yandan Neptün’e kare yapıyor. Pot kırabilirsiniz, dikkat. Önemli bir kişiye, bir hocaya, yöneticiye karşı istemeden olabilir bu. İletişimde yaşanabilecek aksiliklere çok açık bir sabah, sözlerinizi seçin lütfen. Mecbur değilseniz, bu saatlere toplantı, görüşme koymayabilirsiniz tedbir olarak.

Günün geri kalanı gayet güzel 🙂

22 Aralık 2018 Cumartesi

19:28’e kadar Ay, ikizler burcunda bugün. Güne Ay-Mars karesi ile başlıyoruz. Ayrıca Mars, Şiron’a yakın bir derecede yer alıyor. Dolayısıyla sakarlıklardan doğabilecek yaralanmalara dikkat edin, aceleden uzak durun derim.

Günün ikinci yarısı keyifli, Ay ve Uranüs uyumlu görünümdeler. Güzel, sürprizli gelişmeler yaşayabiliriz. Değiştirmek, yenilemek istediğimiz şeyleri ele alabiliriz ayrıca. Bu bir düşünceyi değiştirmek de olabilir, bir eşyayı yenilemek, bir ihtiyacı karşılamak da olabilir.

19:28 itibariyle Ay, yengeç burcuna geçiyor. Dolunay akşamındayız. Yazımın linkini tekrar buraya da bırakıyorum :

22 Aralık 2018 Yengeç Burcunda Dolunay ve Etkileri

23 Aralık 2018 Pazar

Ay, yengeç burcunda ilerliyor gün boyunca. Günün ilk yarısında oğlak burcundaki Satürn ile karşıt konumda yer alan Ay, yaşamımızda hoca, yönetici, yetkili konumunda olan kişilerle uyumsuzluklara açık olduğumuzu gösteriyor. Ayrıca bir şeylerin aksaması, gecikmeler, kısıtlayıcı koşullar bu saatlerde olası.

Ancak günün ikinci yarısında Ay-Neptün üçgeni vaar, Ay-Venüs üçgeni vaaar 🙂 İşte bunlar harika ! Sevgi, uyum, empati temaları bu saatlerde ön planda.

 

17-23 Aralık 2018 haftasının detayları böyle efendim 🙂

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemden yararlanabilirsiniz.

Halihazırda, şans gezegeni Jüpiter’in yeni başlamış olan yay transiti bizler için çok önemli !

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek de, yayınlanan yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Güzel bir hafta olsun hepimiz için 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!