16 Nisan Koç yeniayı ve burçlara etkileri

16 Nisan 2018 04.58’de Koç burcunun 26 derecesinde Uranüsyen bir yeniay meydana geliyor.

Uranüsyen bir yeniay diyoruz, çünkü Uranüs ile yeniay derecesinin kavuşum halinde olduğunu görüyoruz.

İşin içinde yenilik gezegeni Uranüs olduğundan, nice güzel yeni sayfalara vesile olacak, kuvvetli bir yeniay bu.

Ülkeler bazında, biraz gergin, çıkışlara müsait, isyan enerjisi yüksek bir etki olsa da, bireysel yaşamlarımızda güçlü ve sevindirici yeni başlangıçlar getireceğini de söyleyelim 🙂

Hangi burcun, hangi konularda yenilikler yaşayabileceğini aşağıda görebilirsiniz. Okurken yükselen  burcunuza öncelik veriniz 🙂

Koç ve Yükselen Koç : Dış görünüş ve kişisel imajda değişiklikler, yaşam yolunda yeni başlangıçlar, yeni kararlar.

Boğa ve Yükselen Boğa : Bilinçaltı, maneviyat, üstü örtülü öngörülemeyen ve hesapta olmayan konular, bağımlılıklardan arınma ve yaşam kalitesini artırma.

İkizler ve Yükselen İkizler : Arkadaş çevreleri, dostlar, gruplar üzerinden sürprizli gelişmeler, projeler, idealler konularında ilerlemeler, ayrıca 11.ev söz konusu olduğundan maaşta yükseliş olası.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Kariyer, iş, sahip olunan sıfatlarda yenilenmeler, devlet bağlantılı konularda sürprizler.

Aslan ve Yükselen Aslan : 9.ev söz konusu olduğundan yurt dışı bağlantılı konular, uluslararası ticaret, yüksek öğrenim, eğitim, basın, yayıncılık, başka kültürler, uzak seyahatler üzerinden sürprizler, dönüşümler.

Başak ve Yükselen Başak : Eşin veya partnerin maddi kaynakları, borç, prim, sigorta, kredi, miras, nafaka konularında yenilikler.

Terazi ve Yükselen Terazi : Sürpriz evlilik teklifleri olası 🙂 İlişkilerde yenilikler, ortaklaşa işlerde, sözleşmeler ve anlaşmalarda hızlı ve ani kararlar mümkün, dikkat.

Akrep ve Yükselen Akrep : Günlük rutinlerde, iş ve çalışma alanlarında yenilikler. Sağlıkta şifa ve dönüşüm.

Yay ve Yükselen Yay : Sürpriz aşklar, sürpriz çocuk haberleri, borsada ve spekülatif yatırımlarda öngörülemeyen dalgalanmalar.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : Ev, aile, yuva alanlarında hareketlenmeler, beklenmedik tadilatlar, ailenin kadın figürleriyle ilgili konularda hızlı ve çözüm getiren gelişmeler.

Kova ve Yükselen Kova : İnternet, sosyal medya alanlarında sürprizli gelişmeler. İletişim ve bilgi paylaşımlarına dikkat.

Balık ve Yükselen Balık : Yeni maddi kaynaklar, maddi sorumluluklar, gelir akışında yenilikler.

Bu arada gökyüzünün önemli gündemleri olan ‘Şiron’un koç burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni anlattığım ve burçlar bazında etkilerini incelediğim yazılarımı da okuyabilirsiniz.

Bu güçlü ve pozitif yeniayı, yaşamlarımızda istediğimiz başlangıçlar için en aktif ve verimli şekilde kullanabilmemiz temennisiyle,

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!