15 Mayıs 2018 Boğa Burcunda Yeniay-Yengeç Burcu

15 Mayıs 2018 Boğa Burcunda Yeniay ve Yengeç Burcuna Etkileri

15 Mayıs 2018’de, Uranüs’ün 7 yıllık koç yolculuğundan sonra boğaya geçtiği bu önemli günde, boğa burcunun 24 derecesinde, 14:48 itibariyle bir yeniay meydana geliyor.

Bu yeniayın burcunuza etkilerinden önce, genel çerçevesini anlattığım yazımı buradan okuyabilirsiniz.

‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs boğa sürecinin burçlara etkileri’ni de buraya bırakayım.

(Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Sevgili yengeçler ve yükselen yengeçler, sizler 11.evinizde yaşayacaksınız bu yeniayı.

11.ev oldukça şanslı bir evdir. İdeallerimizi, planlarımızı, gerçekleşmesini istemediğimiz dileklerimizi, çabasında olduğumuz niyetlerimizi simgeler. Dolayısıyla istediğiniz bir şeylerin gerçekleşmesi, bir hedefinize varmanız, hayalinizdeki bir şeyin artık realiteye dönüşmesi oldukça mümkün görünüyor.

Ayrıca 11.ev gelir akışımızı simgeler. Bir işte çalışıyorsanız maaşınızda artış elde edebileceğiniz gibi, kendi işine sahip olanlar da yeni müşteri bağlantıları, yeni kazançlar anlamında şanslı bir süreçte olacaklar.

Hayat çerçevenizde iyileştirmek istediğiniz durumları, güncellemek istediğiniz alanları bu yenaiyın gücünden yararlanarak yenileyebilirsiniz. Bir süredir emek verdiğiniz, hep aklınızda olan konulara artık bir şekil vermek yönünde adımlarınızı atabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Grup çalışmaları, arkadaşlıklar, dostluklar, takım faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri de 11.evin temalarındandır. Yeniay etkisiyle, yeni çevrelere katılabilir, yeni arkadaşlar edinebilir, yeni projeelre dahil olabilirsiniz.

Oğlak burcundaki Pluto, yeniaya üçgen yani çok olumlu bir açı yaptğıından, hayatınıza gelecek bu yenilik sizi dönüştürecek nitelikte olacaktır. Yani size çok şey katacaktır. Aktif olmak ve bu etkileri değerlendirmek önemli tabii.

Yeniay sırasında bir başka şahane açı olan Jüpiter-Neptün üçgenini görüyoruz, ki su gruplarında olduğundan size çok çok olumlu açılarda.

Diğer yandan Mars-Uranüs karesinin aceleciliği ve sabırsızlığı devrede ve kontrollü ilerlemenizi gerektirecek.

Gerçekten istediğinize emin olduğunuz, bir süredir hazırlığında olduğunuz konuları aktive etmek, hayata geçirmek adına yeniayın ışığından yararlanmanızı dilerim 🙂

Bu arada Mayıs 2018 burç yorumlarını henüz okumayanlar için aşağıya linklerini bırakıyorum.

Koç , Boğa , İkizler , Yengeç , Aslan , Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak , Kova , Balık

Hürmetler efendim,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!