15 Mayıs 2018 Boğa Burcunda Yeniay-Koç Burcu

15 Mayıs 2018 Boğa Burcunda Yeniay ve Koç Burcuna Etkileri

15 Mayıs 2018’de, Uranüs’ün 7 yıllık koç yolculuğundan sonra boğaya geçtiği bu önemli günde, boğa burcunun 24 derecesinde, 14:48 itibariyle bir yeniay meydana geliyor.

Bu yeniayın burcunuza etkilerinden önce, genel çerçevesini anlattığım yazımı buradan okuyabilirsiniz.

‘Uranüs’ün boğa burcuna geçişi’ni ve ‘Uranüs boğa sürecinin burçlara etkileri’ni de buraya bırakayım.

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar, siz 2.evinizde yaşayacaksınız bu yeniayı.

Yani parasal alanda.

Çalışarak elde edilen paraları, yatırımları, maddi varlıkları, maddi planları, mülkleri, ev almayı simgeleyen bu alanda bir yeniay doğuyor olması, size bu temalar üzerinden yenilikler getirecektir.

Yeni bir işe girebilir, yeni gelir kaynakları elde edebilir, iş kurabilirsiniz. Yeni parasal fırsatlar yaratabileceğiniz, bu yönde planlarınızın evren tarafından destekleneceği bir zaman dilimi başlıyor sizler için.

Özellikle 15 mayıs ‘ı takip eden 10 günlük süreç içerisinde yeniayın güçlü ışığının etkilerini gözlemleyeceğiz hayatlarımızda.

2.evinizin bu etki ile aydınlanması, parasal konuları odağınız haline getirecektir.

Kazanmaya odaklanacaksınız koçlar! Para akışınızı kalıcı ve sağlam hale getirmeye, maddi anlamda güvende hissetmeye.

Bu süreçte ruhunuzun, iç dünyanızın en temel ihtiyacı bu olacak.

Artık kafanızın rahat etmesini istiyorsunuz. Maddi anlamda geleceğe güvenle bakmak istiyorsunuz ve bu yeniayın etkisi ile bu yönde girişimleriniz, adımlarınız olacak. Tam da bunların zamanıdır. Önden hesapladığınız, tarttığınız fikirlerinizi, planlarınızı hayata geçirmek için nefis bir dönem 🙂

Boğa burcu aynı zamanda yeteneklerimizi, hayatta bize para kazandıracak meziyetlerimizi de simgeler. Yeteneklerinizi keşfetmek için harika bir zaman olduğu gibi, şimdiye dek sadece hobi ya da ilgi alanı gözüyle baktığınz yeteneklerinizle para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yeni çalışma alanları, yani maddi kaynaklar bu yetenekleriniz üzerinden gelebilir.

Ayrıca Uranüs’ün de para evinize geçişi bu ihtimali güçlendiriyor. Yenilik ve dönüşüm enerjisi anlamına gelen Uranüs, para kazanma yöntemlerinizi değiştirecek, emin olun 🙂 İnternet, dijital alanlar da Uranüs’ün yönetimindedir. Dolayısıyla bu yönde yeni işler de gündeme gelebilir. Değişime direnmeyin olur mu ? Yol her zaman çıkması gereken yere çıkar çünkü 🙂

 

Bu arada Mayıs 2018 burç yorumlarını henüz okumayanlar için aşağıya linklerini bırakıyorum.

Koç , Boğa , İkizler , Yengeç , Aslan , Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak , Kova , Balık

Hürmetler efendim,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!