11-17 Mart 2019 Astroloji Gündemi

11-17 Mart 2019 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ! 11-17 Mart haftasının gökyüzü gündemini anlatmaya geldim.

Merkür geçtiğimiz hafta retroya başlamıştı, Mart ayı boyunca retroda. Yani yine Merkür retrosu etkisinde bir haftaya giriyoruz. Retronun tüm detayları ve burçlara etkileri bu yazımda : Merkür Retrosu Geliyor ! 5 Mart – 29 Mart

11-17 Mart 2019 haftasının başlıca önemli gelişmeleri :

15 Mart Cuma günü, Merkür Güneş ile kavuşacak. Yani Güneş’in kalbinde olacak, astrolojide böyle deniyor sevgili okuyucularım. Güneş-Merkür kavuşumu, evrenle, ilahi olanla bütünleşmek, sorularımızın cevabını almak, uyanış yaşamak, fark etmek adına, çok kıymetli bir destek. Niyetler için de öyle. Özel bir gün olduğunu bilin ve değerlendirmek adına not alın derim 🙂 Haberci rüyalar görebiliriz bu gece. Ayrıca sezgilerimiz güçlenecek. İç sesinize güvenin. Cevap, kalbinize düşecektir.

11-17 Mart 2019 haftasının başlıca önemli açıları :

13 Mart : Güneş Pluto altmışlığı : Güneş 22° Balık, Pluto 22° Oğlak

Güç ve yetki sahibi kişilerden, yönetici, patron, aile büyüğü gibi otorite figürlerinden destekler bulabileceğimiz bir açı bu. Bir ricamız, bir meselemiz varsa örneğin, bu görünümden yararlanabiliriz 🙂

Dönüştürmek istediğimiz konularda rahat bir akış sağlayacak. Devlet bağlantılı işler ve işlemler için de olumlu olduğunu belirteyim 🙂


14 Mart : Güneş Jüpiter karesi : Güneş 23° Balık, Jupiter 23° Yay

Kapasitemizi aşan, yapamayacağımız işlere girişmememiz gerektiğini söylüyor bu açı. Ayrıca davranışlarımız, tepkilerimiz biraz abartılı olabilir bu kare etkisiyle. Halimize tavrımıza dikkat edelim.


14 Mart : Mars Satürn üçgeni : Mars 18° Boğa, Satürn 18° Oğlak

Çok güzel, çok olumlu  bir görünüm bu ! 🙂 Hem girişimleri, cesur başlangıçları sembolize ediyor, hem de Satürn devrede olduğundan, bu yeniliklerin gayet mantıklı, ayağı yere basan fikirler olacağını gösteriyor. Hoca, rehber konumundaki deneyimli kişilerden, yaşça büyük, olgun kişilerden destekler gelecek bize, adımlar atacağız. Kalıcı işler başlatmak için de kullabiliriz bu açıyı 🙂


15 Mart : Merkür-Jüpiter karesi : İletişimde özenli olmamızı gerektiren bir görünüm. Tutamayacağımız sözler verebiliriz bu kare sebebiyle. Gücümüzü aşan işleri üstlenebiliriz, ‘ben yaparım, ben hallederim’ diyebiliriz. Oralara dikkat.


16 Mart : Merkür Pluto altmışlığı : Merkür 22° Balık, Pluto 22° Oğlak

Yetki ve güç sahibi kişilerle güzel iletişimler ve destekler anlamına geliyor bu açı. Yardım alacağız, işlerimizi halledeceğiz birilerinin devreye girmesiyle. Oldukça güzel bir kalıp, değerlendirelim 🙂


 Günlerin detaylı analizi ise şöyle :

11 Mart 2019 Pazartesi

Ay, günün tamamında boğa burcunda. Huzur arayışını, sefayı simgeler boğa. Keyif yapmak istiyoruz. Öyle bir moddayız. Ama sabah saatlerinde Ay ve Venüs uyumsuz konumda, dolayısıyla çok pozitif hissedemeyebiliriz. Günün ikinci yarısı ise daha dingin görünüyor. Akşam saatlerinde Ay-Satürn üçgeni yaşça büyük ve deneyimli kişilerden destekler alabileceğimizi gösteriyor. Ay ve Mars bu zaman diliminde kavuşum açısında bu arada. Bir başlangıçlar,  bir hareketlenmeler, bir şeyler var 🙂

12 Mart 2019 Salı

Bakın, bugünün ilk yarısı çok çok güzel, gerçekten işlerimiz için değerlendirelim.

Sabah-öğle arasında Ay-Güneş altmışlığı, Ay-Pluto altmışlığı, Ay-Merkür altmışlığı gibi güzel açılar var. İşler rahat akar, aklınızda olsun.

12:29-18:48 arasında boşlukta olan Ay, 18:48 itibariyle ikizler burcuna geçiyor ve iletişim sirkülasyonumuz artıyoor !

Neşeli, keyifli bir akşamdayız.

13 Mart 2019 Çarşamba

Ay, gün boyunca ikizler burcunda. Çenemiz düşüyor 🙂 Sohbet, muhabbet, dedikodu günü bugün 🙂 Mailler, mesajlar, dialoglar artacak. Günün ikinci yarısında Ay-Venüs üçgeni var, vallahi harika ! Özellikle ikili ilişkilerde nefis bir atmosfer sağlıyor Venüs uyumu.

Akşama baktığımızda Ay ve Neptün uyumsuzluğunu görüyoruz. Manevi olarak boşlukta hissetme, inançlarımız üzerinden sorgulamalar olası. Bir de dialoglarda hayal kırıklığı olabilir. Sosyalleşmek için akşamı değil, gündüzü kullanın sevgili okuyucularım 🙂

14 Mart 2019 Perşembe

Ay, günün tamamında ikizler burcunda yine. İletişim ön planda olacak. Satış, pazarlama, sosyal medya, reklam, tanıtım gibi temaları da vurgulayacak Ay. Ama zorlu bir akış var açıkçası. Toplantılarda, önemli görüşmelerde, mülakatlarda kontrollü olalım. Egolar, bir şeyler göründü çünkü gözüme. Ay, Jüpiter ile karşıt, Güneş ve Merkür ile kare. Üstelik 15:29 itibariyle boşluğa giriyor. Mars-Satürn olumlu açısı devrede, ama Ay’ın açılarını sevmedim, cık 🙁

15 Mart 2019 Cuma

Ay, gün boyunca yengeç burcunda. Mutfakta olmak istiyoruz, sofra kurmak, misafir ağırlamak istiyoruz, tam öyle bir mod 🙂 Duygusalız ayrıca, güvenlik ihtiyacımız yükseliyor. Ne açılardan eksik hissediyoruz, neler eklensin isteriz hayatımıza, biraz bunlara odaklanacağımız bir gün.

Yukarıda yazdığım, Merkür-Güneş kavuşumu bugün ayrıca. Onu da tekrar hatırlatmış olayım.

16 Mart  2019 Cumartesi

Ay, günün tamamında yengeç burcunda. Sabahın ilk saatleri, engel teşkil edecek ufak tefek pürüzlere açık, çünkü Ay-Satürn karşıt açısı devrede. Ancak sabahın ilerleyen saatlerinde Ay-Mars altmışlığı ile rahatlıyoruz ve harekete geçiyoruz.

Günün ikinci yarısında önce Ay-Pluto karşıtlığıyla gergin hissediyoruz ama peşinden devreye giren Ay-Merkür üçgeni iletişimlerden yana güzel gelişmeler yaşayacağımızı, enerjimizi, modumuzu toparlayacağımızı gösteriyor.

Akşam saatlerinde etkinleşen Ay-Güneş üçgeni ile iyiden iyiye keyifleniyoruz 🙂 Tam bir Cumartesi akşamı !

Bu arada 21:02’den itibaren Ay boşlukta.

17 Mart 2019 Pazar

Ay, bugün aslan burcunda. Sabah saatlerinde Ay-Uranüs karesi etkin, bu da keyifsiz sürprizler anlamına geliyor. Günün ikinci yarısı daha dingin. Aslan enerjisiyle özgüvenimiz yüksek, sosyalleşmek için güzel bir atmosfer var ayrıca.

11-17 Mart 2019 haftasının detayları böyle !

Mart 2019 Burç Yorumlarınız ise aşağıda :

Koç Burcu Mart 2019, Boğa Burcu Mart 2019, İkizler Burcu Mart 2019, Yengeç Burcu Mart 2019,

Aslan Burcu Mart 2019, Başak Burcu Mart 2019, Terazi Burcu Mart 2019, Akrep Burcu Mart 2019,

Yay Burcu Mart 2019, Oğlak Burcu Mart 2019, Kova Burcu Mart 2019, Balık Burcu Mart 2019

Bu arada, @anlatburcak instagram hesabım burada ! Takip ederek güncel gelişmelerden ve günlük tüyolardan haberdar olabilirsiniz.

Mail adresimi de hatırlatayım. Herhangi bir konu için Bireysel Doğum Haritası Analizi yaptırmak ya da 2019’un size özel etkilerini öğrenmek için, astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz (İletişim: anlatburcak@gmail.com).

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Gökyüzündeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için sitemi takip edebilirsiniz.

Güncel gelişmelerin linklerini aşağıya bırakıyorum sizler için.

6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay ve Etkileri

Güneş Balık Burcunda 19 Şubat – 21 Mart 2019

Mars Boğa Burcunda 14 Şubat – 31 Mart 2019

Venüs Kova Burcunda 1-26 Mart 2019

Jüpiter Yay Burcuna Geçiyor 8 Kasım 2018-2 Aralık 2019 Burçlara Etkileri

2019 yorumlarınızı da ekleyeyim :

2019 Astroloji Gündemi burada. 2019 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç 2019, Boğa 2019, İkizler 2019, Yengeç 2019, Aslan 2019, Başak 2019, Terazi 2019 Akrep 2019, Yay 2019,

Oğlak 2019, Kova 2019, Balık 2019

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Sağlıklı, mutlu, keyifli ve bereketli bir hafta olsun herkes için !

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!