1-7 Haziran 2020 Astroloji Gündemi

1-7 Haziran 2020 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım,

Önemli bir haftadayız. Bir Ay tutulması yaşayacağız yay burcunda bu hafta.

5 Haziran Cuma günü, yay burcunun 15 derecesinde bir Ay tutulması gerçekleşecek. Biraz dikkat gerektiren bir tutulma bu. Çünkü sert açıları var. Tüm detayları, genel ve burcunuza etkileri burada, tıklayınız :

5 Haziran 2020 Yay Burcunda Ay Tutulması

Haftanın diğer gündem başlıklarını da konuşalım şimdi.

Öncesinde Instagram hesabımı ve astrolojik danışmanlık almak isteyen okuyucularım için iletişim adresimi hatırlatayım. Instagram sayfamı takip etmek için tıklayabilirsiniz : astroloji.anlatburcak

 

Ayrıca size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


1-7 Haziran 2020 haftasının öne çıkan gezegen açıları :

3 Haziran : Venüs Mars karesi : Venüs 14° İkizler, Mars 13° Balık

Hem özel, hem sosyal ilişkiler açısından gergin bir açı. Tartışmalardan, agresyondan koruyun enerjinizi.

5 Haziran : Merkür Uranüs altmışlığı : Merkür 8° Yengeç, Uranüs 8° Boğa

Altmışlıkları seviyoruz 🙂 Bu güzel bir açı. Yaratıcı fikirler, çözümler, yenilikçi adımlar getirebilir bize. Özellikle website, sosyal medya, e-ticaret faaliyetleriniz varsa, online işler için destekleyici olduğunu belirteyim.

6 Haziran : Güneş Mars karesi : Güneş 16° İkizler, Mars 16° Balık

Eril figürlerden yana gelebilecek nezaket dışı davranışları, gergin, agresif durumları anlatıyor bu açı. Özellikle haftanın ikinci yarısında etkiler aktif. Saygı ve nezaket çerçevesinin dışında olan kişilerle olabildiğince dialoglara girmeden, kimseye karşılık vermeden, soyutlayın kendinizi. Siz kendi işinize, yolunuza bakın.


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

1 Haziran 2020 Pazartesi

Ay, bugün terazi burcunda ve uyumlu açılarda 🙂

Günün ilk yarısında Ay-Güneş üçgeni, günlük işlerimiz, önemli görüşmelerimiz açısından oldukça destekleyici. Özgüvenimiz, motivasyonumuz yerinde 🙂

Günün ikinci yarısında bu kez Ay-Venüs üçgeni kesinleşiyor. Bu da uyumlu iletişimler, ilişkilerde sevildiğimizi gördüğümüz güzel davranışlar, keyifler anlamına geliyor.


2 Haziran 2020 Salı

Ay, 19:05’e kadar terazi burcunda bugün.

Günün ilk yarısında Ay, önce Pluto, sonra Jüpiter ile kare açı yapıyor. Bunlar uyumsuz açılar. Anlaşmazlıklar olabilir. Güç çekişmeleri, etik olmayan davranışlar olabilir. Önemli görüşmelerinizi şayet mümkünse, bu saatlerde yapmayın.

Ay, 13:39-19:05 arasında boşlukta, 19:05’te akrep burcuna geçiyor. Ay’ın boşlukta olduğu zaman dilimlerine önemli işlerinizi denk getirmemeye çalışın sevgili okuyucularım. Ay boşlukta iken yapılan şeylerin neticesi olmayabiliyor çünkü. Belirsizlikler doğabiliyor.

19:05’te akrep burcuna geçen Ay, Satürn ile kare açıda olacak bu akşam. Akrep burcunun bir duygusal yoğunluğu var. Satürn’ün uyumsuz açısı ile birlikte, yaşamda yol alamadığını, ilerleyemediğini düşünme, karamsarlık, maddi konularla ilgili duygusal zorlanmalar olabilir. Geçmişin öfkeleri yükselebilir. Bu akşamı kendinizi başka şeylerle meşgul ederek geçirmeye çalışın.


3 Haziran 2020 Çarşamba

Ay, gün boyunca akrep burcunda.

Sabahın ilk saatlerinde Ay-Merkür üçgeni var. Yolculuklar, kısa seyahatler için güzel bir açı. İletişimler, haberler açısından da güzel.

Ancak sabahın ilerleyen saatlerinde Ay-Uranüs karşıtlığına dikkat etmemiz gerekiyor. Beklenmedik, agresif çıkışlar olabilir. Parasal konular açısından da sürprizlere açık bir zaman dilimi. Hesapta olmayan bir masraf doğabilir örneğin.

Akşam saatlerine gelince güzel bir açı görüyoruz : Ay-Mars altmışlığı 🙂 Hareketli bir akşam. Motivasyon ve enerji açısından destekliyor Mars bizi. Gözümüzde büyüyen işleri halledebiliriz. Daha girişken ve cesur davranışları anlatır ayrıca Mars’ın uyumlu açıları.


4 Haziran 2020 Perşembe

Ay, 20:16’ya kadar akrep burcunda bugün.

Günün ilk yarısında önce Pluto, sonra Jüpiter ile uyumlu açılar yapıyor Ay. Oldukça güzel saatler. Her işiniz için kullanabilirsiniz. Otorite bağlantılı konular varsa, bir görüşme yapacaksınız ya da eğitim, yolculuk gibi konularda işleriniz varsa yararlanabilirsiniz.

14:36-20:16 arasında boşlukta olan Ay, 20:16’da yay burcuna geçiyor ve enerjimiz değişiyor. İyimserliktir, neşedir yay 🙂 Ay-Satürn altmışlığı var ayrıca bu akşam. Yaşça olgun kişilerden destek alabiliriz. Bir konumuz varsa deneyim sahibi kişilere danışabiliriz. Gerçekçi ve işe yarayacak fikirler bulabiliriz. Güzel bir akşam.


5 Haziran 2020 Cuma

Ay, bugün yay burcunda. Tutulma günündeyiz. Bu kez uyumlu açılar görmediğimiz bir tutulma bu. Dikkat etmemiz gerekiyor. Tüm detayları, etkileri bu yazımda, tıklayınız :

5 Haziran 2020 Yay Burcunda Ay Tutulması

Akşam üstü saatlerinde Ay-Venüs karşıtlığı, ilişkilerde (özel ya da sosyal) sorun yaratabilir. Uzlaşmakta zorlanabiliriz. Ufak tefek kırgınlıklar olabilir.

22:12’de Ay tutulması gerçekleşiyor.


6 Haziran 2020 Cumartesi

Ay, 22:44’e kadar yay burcunda. Günün büyük çoğunluğunda boşlukta olacak. Yani herhangi bir gezegenden açı almayacak. Verimli olamayabiliriz bugün. Yapmak istediklerimiz varsa, odaklanamayabiliriz. Yay zaten rahatına düşkün bir enerjidir 🙂 Ay da boşlukta olacak. Dinlenmek isteyeceğiz bugün sadece.

Ay boşluğa girmeden önce Neptün ile kare açı yaptığı için, bir uyku hali olacak ayrıca bugün üzerimizde.

22:44’te oğlak burcuna geçiyor Ay.


7 Haziran 2020 Pazar

Ay, günün tamamında oğlak burcunda olacak.

Günün ilk yarısında Ay-Uranüs üçgeni etkin. Bir süredir yapmadığımız şeyleri yapabiliriz, rutinlerimizin dışına çıkabiliriz.

Gündüz saatlerinde ise Ay-Merkür karşıtlığına dikkat etmek gerekiyor. Özellikle aile içi iletişimler açısından.


Sevgili okuyucularım,

Haziran ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız aşağıda :

Haziran 2020 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Haziran 2020, Boğa Burcu Haziran 2020, İkizler Burcu Haziran 2020,

Yengeç Burcu Haziran 2020, Aslan Burcu Haziran 2020, Başak Burcu Haziran 2020,

Terazi Burcu Haziran 2020, Akrep Burcu Haziran 2020, Yay Burcu Haziran 2020,

Oğlak Burcu Haziran 2020, Kova Burcu Haziran 2020, Balık Burcu Haziran 2020

Aşağıdaki linklerde ise günceldeki transitler ve etkileri yer alıyor :

Venüs Retrosu 13 Mayıs-25 Haziran 2020

Mars Balık Burcunda 13 Mayıs-28 Haziran 2020

Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-21 Haziran 2020

Satürn Kova Burcunda 22 Mart – 2 Temmuz 2020

Ay Düğümleri İkizler Yay Aksına Geçiyor !

İyi haftalar diliyorum herkese ! Mümkün olduğunca risk almadan, acelecilikten uzak, sakince geçirelim bu tutulma haftasını.

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!